5.0.1„V dnešnej dobe by každý spôsob ochrany životného prostredia nemal byť zanedbateľný dôvod na zamyslenie!“

Životné prostredie je to najcennejšie, čo máme, pretože nám dáva kyslík, ktorý dýchame, poskytuje potravu, ktorú potrebujeme pre život, a vodu, bez ktorej by život na Zemi neexistoval.

V 21. storočí, keď sa kladie najväčší dôraz na ochranu životného prostredia, aby sme žili v čistejšom a krajšom svete, nachádzame medzery v ochrane životného prostredia tam, kde by sme ich nečakali. Priemyselné fabriky musia spĺňať tie najprísnejšie normy na ochranu životného prostredia, pravidelná emisná kontrola áut zabraňuje znečisťovaniu ovzdušia a aj napriek tomu sa životné prostredie stále znečisťuje! Nárast psov v domácnostiach zvyšuje množstvo psích exkrementov, ktoré je potrebné spracovať a odstraňovať, aby bolo životné prostredie čistejšie a život krajší. Preto je nemysliteľné, aby majitelia psov venčili svojich miláčikov len tak, na hocakom mieste!

 Pre zabránenie nekontrolovaného venčenia psov bola našimi odborníkmi vyvinutá

ECO DOG TOILET STANICA

ECO DOG TOILET STANICA predstavuje jednoduché a efektívne zariadenie, ktoré komplexne a ekologicky rieši problém so psími exkrementami.

Chráňte životné prostredie každý deň jednoducho a efektívne a zároveň doprajte Vášmu psovi pokojné a prirodzené venčenie!