Čisté mesto – ECO DOG TOLET stanica

Projekt ECO DOG toilet

04.20.2014

Jedinečné riešenie problému tuhých a tekutých psích exkrementov v našich mestách. V dnešnej dobe vyberáme psíkovi to najlepšie krmivo, najlepšie psie kaderníctvo, hotel, oblečenie a všetko, čo potrebuje…

Základnou a najdôležitejšou potrebou pre psi je však pravidelné venčenie. Na slovensku sa v súčasnosti chová asi 500 000 psov a ich počet stále rastie.

Neriešenie problému základnej potreby psíkov podľa názorov mnohých kritikov spôsobilo, že mestá sú zamorené tuhými a tekutými psími exkrementami. Je tento fakt a fenomén dnešnej doby vyriešený? Na túto otázku ani odpoveď netreba.

Riešenie už máme! Je ním ECO DOG TOILET stanica – Ekologicky a efektívne rieši likvidáciu a neutralizáciu psích exkrementov na verejných priestranstvách a obytných zónach miest.  Vďaka nej nedochádza ku kontaktu psieho moču a výkalov s okolitým prostredím a jeho následnej kontaminácii.

ECO DOG TOILET stanica je jedinečná, slúži na hygienické a jednoduché venčenie psov. Zariadenie pomáha zachovávať a udržiavať čisté životné prostredie. ECO DOG TOILET stanice žiadajte vo svojom meste.

„Keď pohneme jednou jedinou vecou v prírode, zistíme, že je prepojená s celým zvyškom sveta.“

John Muir