ECO DOG TOILET predstavuje riešenie pre samosprávy aj pre občanov

Projekt ECO DOG toilet

11.15.2019

Každodenný život prináša rôzne situácie, kedy sa stretávame so znečistením nášho okolia. Či už sme na ceste do práce alebo sa venujeme našim voľnočasovým aktivitám, alebo sprevádzame naše deti pri ich hrách na ihriskách, všade sme svedkami rovnakého javu. Venčenia domácich miláčikov a s tým spojeným znečistením životného prostredia. Riešením je ECO DOG TOILET stanica pre samosprávy a aj pre rodinné domy.

Psie hygienické stanice si už získali  priazeň mnohých psíčkarov po celom Slovensku, či dokonca v zahraničí.  Projekt odštartoval pred niekoľkými rokmi cez samosprávy, ktoré svojim obyvateľom priniesli  šancu na zlepšenie čistoty a bezpečia ich okolia a životného prostredia a zároveň priniesli komfort majiteľom psov.  V súčasnosti je hlavným cieľom bardejovskej spoločnosti ECO DOG TOILET GROUP s. r. o. rozšíriť psie toalety do všetkých miest a prispieť tak k čistejšiemu a krajšiemu svetu!

Doterajšie skúsenosti sú viac ako pozitívne. Mnohé samosprávy potvrdzujú, že ich obyvatelia si už na topánkach neodnášajú domov nepríjemné a páchnuce prekvapenia.  Takými mestami sú napríklad  Košice, Tvrdošín, Levice, Žilina či Senec známy Slnečnými jazerami, ktoré každoročne lákajú tisíce turistov nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. A práve v tomto meste sme vyspovedali psíčkarku Katku, ktorá ma hygienickú stanicu ECO DOG TOILET inštalovanú v blízkosti svojho panelákového bytu.

Ako dlho poznáte ECO DOG TOILET?

Približne pred tromi rokmi som si kúpila psíka, aj keď bývam v paneláku. Našťastie, krátko na to bola celkom blízko vybudovaná aj psia toaleta. Je to na našom sídlisku, kde je aj veľa zelene,  je tu detské ihrisko, lavičky a tak je tu stále rušno. Niektorí sem chodia s deťmi, niektorí so svojimi psíkmi.

V čom vidíte výhody psej toalety?

Po prvé to mám blízko, takže ju využívame často a a po druhé, všetko je po ruke, ešte aj sáčky na exkrementy, takže je to naozaj komfortné. A aspoň konečne vieme, že mestské poplatky za psov neplatíme zbytočne. Všetko naokolo zostáva čisté, nešíri sa smrad a deti sa môžu spokojne hrať a behať po tráve, a tak nedochádza ani ku hádkam či konfliktom medzi psíčkarmi a ostatnými ľuďmi.

Spomínali ste, že v paneláku bývate len dočasne, plánujete sa presťahovať do rodinného domu? Využili by ste domácu hygienickú stanicu aj tam?

Áno, s priateľom plánujeme svadbu a aj kúpu rodinného domu a s domácou hygienickou stanicou rátame, je to pre nás samozrejmá vec. Určite budem chcieť mať pekný trávnik, kvety a okrasné skalky a tak by som bola veľmi nerada, aby mi to psík zničil.  Psie toalety majú aj celkom zaujímavý dizajn.  Takže domáca ECO DOG TOILET STANICA predstavuje nielen čistotu, ale aj pohodlné venčenie hocikedy, no a ešte aj ušetríme…