Fungovanie ECO DOG TOILET

Pes | Projekt ECO DOG toilet

02.28.2018

Treba si uvedomiť, že ECO DOG TOILET STANICA je nové revolučné zariadenie, s ktorým sa musí majiteľ psa, ako aj samotný pes, najprv oboznámiť a naučiť sa ho správne a pravidelne používať.

Jednoduchosť a efektívnosť ECO DOG TOILET STANICE je možné rozdeliť do 6-tich jednoduchých krokov.

Pes je priťahovaný k stanici s podporou svojho majiteľa. Pes vykoná potrebu a majiteľ jednoducho likviduje tuhý exkrement. Moč je filtrovaný patentovanou technológiou a výsledkom je nezávadná tekutina

Jednoduchým a efektívnym spôsobom prispievame k čistejšiemu a krajšiemu svetu.

1. Pes je priťahovaný k stanici

ECO DOG TOILET stanica priťahuje psy a aktívne podporuje ich vylučovanie vďaka špeciálnej zložke s obsahom psích feromónov, ktorá sa postupne uvoľňuje do okolia stanice. Táto zložka so psími feromónmi pôsobí na psy ukľudnujúco a podporuje preznačovanie ich vlastného teritória.

2. Majiteľ psa podporuje

Spolupráca majiteľa psa pri tomto ekologickom riešení je veľmi dôležitá, lebo psa je potrebné podporovať na vykonávanie potreby v ECO DOG TOILET STANICI, obzvlášť pri ranných prechádzkach. Majiteľ psa po príchode k ECO DOG TOILET STANICI umožní psovi pohodlný prístup povolením vôdzky, prípadne jej zafixovaním na závesný element, ktorý sa nachádza na stĺpe stanice.

3. Pes vykonáva potrebu

Majiteľ nechá psa inštinktívne vykonať potrebu.
Potom je vhodné psa pochváliť prípadne odmeniť, aby si na venčenie v ECO DOG TOILET STANICI vytvoril návyk.

4. Majiteľ likviduje tuhý exkrement

Majiteľ psa naberie tuhý exkrement priloženou lopatkou aj s časťou absorpčnej hmoty a vhodí ho do plastového vreca, ktoré sa nachádza v ochrannom koši ECO DOG TOILET STANICE.

5. Moč je filtrovaný

Zvyšky exkrementu a vylúčený moč prechádza absorpčnou hmotou a následne filtračnou vložkou, čím sú zbavené choroboplodných zárodkov, zápachu, pH kyslosti a sú neutralizované.

6. Výsledkom filtrácie je nezávadná tekutina