Venčenie môže byť zábava

Pes | Projekt ECO DOG toilet

04.29.2017

Možno ste už aj vy pri prechádzke vo vašom lokálnom parku  postrehli zelenú stanicu ECO DOG TOILET. Ak si nie ste istí a váhate, ako správne ju použiť, nezúfajte, je to veľmi jednoduché a intuitívne. Kľúčová je spolupráca medzi vami a vaším psíkom. Pri najbližšej prechádzke si neváhajte prísť obzrieť stanicu aj so psíkom zblízka. Môžete mu pomôcť a upútať na ňu pozornosť, prípadne uvolniť vôdzku, aby ju preskúmal.

Stanica láka psa inštinktívne vykonať potrebu feremónovou zložkou, no obzvlášť zo začiatku ho, bude potrebné v tejto akcii podporiť. Nešetrite preto pochvalami, pohladením či motivačnou maškrtou, ako pred, tak aj po vykonaní potreby. Adaptačný proces môže u psíka trvať aj rok, preto treba byť veľmi trpezlivý.

Po vykonaní potreby veľmi jednoducho zlikvidovanej tuhý exkrement. O moč a zvyšky exkrementu si nerobte starosti, sú filtrované patentovou technológiou a výsledkom je nezávodná tekutina.

Pravidelným a trpezlivým učením si psík vytvorí návyk. Už po prvom použití ECO DOG TOILET stanice pochopíte, že nejde o nič neobyčajné a spoločne to zvládnete ako nič!